KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Stokrát dobrý dort podle pejska a kočičky aneb čtení v 1.B

11. 12. 2014

Stokrát dobrý dort podle pejska a kočičky aneb čtení v 1.B

Ve čtvrtek 11. prosince 2014 se v rámci projektu Děti dětem opět setkali děti z 1.B se svými velkými kamarády z 9.B. Deváťáci prvňáčkům přečetli pohádku Jak si pejsek s kočičkou dělali k svátku dort. Za odměnu, jak pěkně poslouchali, dostali prvňáčci omalovánku pejska a kočičky. Při vybarvování obrázku si kamarádi společně povídali a vzpomínali, co všechno vlastně dal pejsek s kočičkou do dortu, aby byl „stokrát dobrý“. Suroviny pak malovali na tabuli, až ji celou zaplnili. Společné setkání rychle uteklo a prvňáčci slíbili deváťákům, že na konci školního roku už budou číst oni jim.

 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.

 • Třeťáci hráli golf

  Třeťáci se v pondělí 24.6.2024 vydali na golfové hřiště, kde pronikali do tajů golfu.

 • Ekotým připravil akci pro druháky

  Velmi zajímavou akci s motýlí tematikou si v pátek 24.6.2024 připravil Ekotým pro druháky.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 26

  ČER
  26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.