KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Úspěch v soutěži Jaloveček

17. 4. 2024

Úspěch v soutěži Jaloveček

Ve středu 17.4.2024 se vydaly 4 týmy ze 2. stupně porovnat své vědomosti ve společenskovědní oblasti s jinými dětmi z okolních škol. Jednalo se o druhý ročník vlastivědné soutěže Jaloveček tentokrát na téma Zvyky a tradice moravského Valašska. Z šestého ročníku jeli reprezentovat školu Václav Bitala, Sofie Michálková, Michaela Šimandlová, Jan Vávra. Ze sedmého Filip Rušar, Jakub Křištof, Adam Pobořil a Anna Kaminská. Z osmých tříd vytvořili družstvo Šimon Dopater, Ondřej Kvita, Daniel Vrábel a Milena Thurnheer.  A za deváté ročníky soutěžili Ella Mičolová, Natálie Dobešová, Tomáš Baroš a Daniel Macíček.
Naše týmy prokázaly skvělé vědomosti a odhodlání a dosáhly vynikajících výsledků. Z celkového počtu 15 týmů se tým sedmáků umístil na úžasném druhém místě s rozdílem pouhých dvou bodů na vítěze. Ostatní družstva se mohou chlubit také skvělými výsledky. Tým 6. ročníku byl pátý, tým osmáků sedmý a žáci devátých tříd se umístili na devátém místě.
Všichni soutěžící si akci velice užili a těší se na účast také příští rok.

 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Volejbalový souboj

    Ve čtvrtek 27.6.2024 se uskutečnil tradiční volejbalový zápas mezi týmy učitelů a deváťáků.

  • Vyhodnocení sběru papíru

    Vyhodnocení soutěže ve sběru starého papíru proběhlo ve čtvrtek 27.6.2024.

  • 28.6.2024

    V pátek 28.6.2024 byl slavnostně zakončen školní rok 2023/2024 a žáci si užijí zasloužené prázdniny.