KALENDÁŘ     ·       571 759 761

V 1.B žáci volali jaro

20. 3. 2019

V 1.B žáci volali jaro

Jedno z nejpěknějších ročních období už klepe na dveře a nebylo tomu jinak ani ve třídě 1.B. Ve středu 20. března 2019 přivítali prvňáčci ve své třídě jaro a nebylo to jen tak obyčejné přivítání. Hned v úvodu první vyučovací hodiny zahnali Paní Zimu říkadlem „Zimo, zimo, táhni pryč“, zazpívali si jarní písničku, vyluštili pár jarních hádanek a pomohli včeličce najít cestu k jarním květinkám. Za odměnu jim na tváři vykvetl krásný tulipán. Další úkoly pak žáci plnili ve skupinkách – přiřazovali správné názvy rostlin k obrázkům a připravili výbornou jarní pomazánku. Tu ozdobili řeřichou vypěstovanou ve třídě. Na závěr nechyběla ani ovečka, kterou si prvňáčci sami vyrobili z vlny a papíru. Velkou odměnou pro děti nebyla jen sladká jarní housenka, ale i zajímavě prožitý školní den plný pěkných zážitků.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

 • Uzavření tělocvičen

  Od pátku 13.3.2020 jsou obě tělocvičny uzavřeny i pro veřejnost a sportovní oddíly.

 • Úkoly pro žáky

  Žáci dostávají práci domů prostřednictvím e-mailu rodičů nebo systému DM Software (přes PC).

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 15

  DUB
  Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

KONTAKTUJTE NÁS