KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Vítězství v Rožnovském slavíčku

24. 5. 2019

Vítězství v Rožnovském slavíčku

V pátek 24.5.2019 se v rožnovském kině Panorama uskutečnila tradiční pěvecká soutěž Rožnovský slavíček, kterého se účastnilo celkem 50 žáků základních škol z Rožnova pod Radhoštěm a okolí. Naši školu reprezentovaly Linda Jurková z 9.A, Marie Kantorová z 8.A a Kristýna Vejtasová z 8.B., které zpívaly písně v angličtině a Berenika Farníková ze 3.A, která se svou písní Holka nebo kluk vybojovala 1. místo ve své kategorii! Všechna děvčata se velmi statečně poprala s trémou a předvedla úžasné výkony. Berenice moc gratulujeme!

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

 • Uzavření tělocvičen

  Od pátku 13.3.2020 jsou obě tělocvičny uzavřeny i pro veřejnost a sportovní oddíly.

 • Úkoly pro žáky

  Žáci dostávají práci domů prostřednictvím e-mailu rodičů nebo systému DM Software (přes PC).

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 15

  DUB
  Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

KONTAKTUJTE NÁS