KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Výšlap na Pustevnách

1. 2. 2023

Výšlap na Pustevnách

Ve středu 1.2.2023 vyrazili žáci 6.B a 8.A na turistickou vycházku na Pustevny. Když vystoupili z autobusu, čekala na ně nádherná zasněžená krajina. Svižnou chůzí vyrazili k soše Radegasta, u které se společně vyfotili. Paní učitelky vyhlásily soutěž o nejkrásnější a nejvtipnější fotografii exkurze, takže v průběhu výšlapu pořizovali velké množství snímků, protože každý chtěl vyhrát sladkou odměnu. V půlce výšlapu se posilnili výborným obědem a už uháněli zpět, aby si mohli prohlédnout výstavu ledových soch. Ve stanech na na ně čekali obrovští dinosauři, kteří je naprosto uchvátili. Přestože žáci ušli devět kilometrů, tak nebyli vůbec unavení a čekání na autobus si zpříjemnili koulovačkou. Turistický výlet sevšem velmi líbil a zakončil tak úspěšné první pololetí

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY