Za zvířátky do pohádky

1. 6. 2016

Za zvířátky do pohádky

Ve středu 1.6.2016 oslavily děti školní družiny svůj svátek v lese za školou formou zábavného odpoledne „Za zvířátky do pohádky“. Na stanovišti u veverky Zrzečky si vyzkoušely svoji šikovnost v hodu šiškou na určený strom, u moudré sovy se pokusily vyluštit hádanky a u zvířátek z pohádky O veliké řepě využily své síly při přetahování lanem. Na stanovišti, které bylo motivováno pohádkou O zlaté rybce, si zahrály na rybáře, jako mravenci pomohly Zlatovlásce vyhledat správné perly do náhrdelníku a jako krteček si pokusily projít trasou bez použití zraku. Jelikož na každé správné oslavě by neměla chybět nějaká dobrůtka, dostaly děti na závěr zábavného odpoledne čtyři indicie, pomocí kterých vypátraly sladkou odměnu ukrytou ve „zlaté truhličce“.