Žáci 8.A nocovali ve škole

8. 12. 2022

Žáci 8.A nocovali ve škole

Ve čtvrtek 8.12.2022 se uskutečnilo vánoční přespávání ve škole. Po příchodu do třídy si osmáci odložili spacáky a nachystali třídu na nocování. David nachystal výborné párky v těstíčku, žáci se posilnili a šli péct. Už doma si osmáci připravili skořicové a kakaové těsto na perníčky, které společně upekli, a pak cukroví ozdobili. Při práci jim vyhládlo, a proto si objednali pizzu a podívali se na pěkný film. Nastal čas spánku! Ráno osmáci uklidili třídu a nachystali se na hodinu angličtiny. I když jen spali krátce, tak si tuto noc opravdu užili!