KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Žáci 8.A nocovali ve škole

8. 12. 2022

Žáci 8.A nocovali ve škole

Ve čtvrtek 8.12.2022 se uskutečnilo vánoční přespávání ve škole. Po příchodu do třídy si osmáci odložili spacáky a nachystali třídu na nocování. David nachystal výborné párky v těstíčku, žáci se posilnili a šli péct. Už doma si osmáci připravili skořicové a kakaové těsto na perníčky, které společně upekli, a pak cukroví ozdobili. Při práci jim vyhládlo, a proto si objednali pizzu a podívali se na pěkný film. Nastal čas spánku! Ráno osmáci uklidili třídu a nachystali se na hodinu angličtiny. I když jen spali krátce, tak si tuto noc opravdu užili!

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.

 • Třeťáci hráli golf

  Třeťáci se v pondělí 24.6.2024 vydali na golfové hřiště, kde pronikali do tajů golfu.

 • Ekotým připravil akci pro druháky

  Velmi zajímavou akci s motýlí tematikou si v pátek 24.6.2024 připravil Ekotým pro druháky.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 26

  ČER
  26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.