KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Zajímavá beseda v 5.B

15. 11. 2019

Zajímavá beseda v 5.B

V pátek 15. listopadu 2019 se do 5. B přišel s dětmi podělit o svůj životní příběh pan Josef Ludwik, který emigroval z totalitního Československa do Ameriky v roce 1985. Povyprávěl dětem o své cestě za svobodou, o tom, jak se potom odvíjel život jeho rodiny, bez možnosti se tehdy vrátit zpět do rodné země. Seznámil děti s Floridou – slunečným státem USA a městem Miami. Děti pokládaly rozmanité dotazy, dozvěděly se i zeměpisné zajímavosti, i to, co je zobrazeno na vlajce Spojených států amerických. Pan Ludwik si také se zájmem prohlédl výstavu k Sametové revoluci ve školním vestibulu a potěšilo ho, jakým způsobem nad tímto tématem mladá generace přemýšlí.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 25.2.2020

  Prvňáci a druháci půjdou do kina na představení Zapomenutá pohádka.

 • 24.2.2020

  V pondělí začal přihlášeným žákům na 1. stupni týdenní výběrový lyžařský kurz s dojížděním.

 • Výběrový pobytový lyžařský kurz

  V pátek skončil výběrový lyžařský kurz žáků 4. až 9. ročníku.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 25

  ÚN
  Dotazníkové šetření

  Do 25.2.2020 mají rodiče našich žáků možnost vyjádřit svoji spokojenost se školou.

 • 25

  ÚN
  25.2.2020

  Prvňáci a druháci půjdou do kina na představení Zapomenutá pohádka.

KONTAKTUJTE NÁS