KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Základy první pomoci

10. 12. 2019

Základy první pomoci

V úterý 10.12.2019 šlo v osmých a v devátých třídách o život! Zlomeniny, krvácení, resuscitace a popáleniny. Naštěstí ne doopravdy. Konala se zde beseda o první pomoci s naší bývalou studentkou a současnou školitelkou Kamilou Cermanovou. Žáci si sami na sobě vyzkoušeli, jak ošetřit rány a silné krvácení, a jak zavázat šátkový závěs u podezření na zlomeninu. Na figuríně si zase zkusili masáž srdce. I přese všechno snad nebudou nikdy tato opatření potřebovat.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

 • Uzavření tělocvičen

  Od pátku 13.3.2020 jsou obě tělocvičny uzavřeny i pro veřejnost a sportovní oddíly.

 • Úkoly pro žáky

  Žáci dostávají práci domů prostřednictvím e-mailu rodičů nebo systému DM Software (přes PC).

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 15

  DUB
  Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

KONTAKTUJTE NÁS