KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Žákovský turnaj ve stolním fotbalu

15. 11. 2018

Žákovský turnaj ve stolním fotbalu

V pondělí 12. listopadu a čtvrtek 15. listopadu 2018 se sešli hráči stolního fotbalu naší školy, aby mezi sebou porovnali síly. Dvojice byly rozděleny do dvou kategorií – 6. a 7. ročník a 8. a 9. ročník. Vítězové obou kategorií pak svedli boj o absolutního vítěze. Nejdříve v pondělí bojovalo 17 dvojic ve dvou skupinách o postup do čtvrtečního finále. Ve čtvrtek pak bojovalo 6 dvojic v každé kategorii o medaile. V kategorii starších žáků vyhrála dvojice Štěpán Vrečka, Alex Kunst (8.A) před dvojicí Damian Vejtasa a Petr Směták (9.A) a Vojtěch Groda a Jan Vidlička (8.B). V kategorii mladších žáků vyhrálo družstvo ve složení Daniel Círek a Daniel Rissel (6.B) před dvojicí Martin Melichařík a Michal Kratochvil (7.A) a dvojicí Kryštof Poruba a Jan Zezulka (6.A). Absolutním vítězem se pak stala dvojice Daniel Círek  – Daniel Rissel. Výhercům gratulujeme!

 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 13.1.2022

    Žáci 8.A navštíví městskou knihovnu a ve škole proběhne roční prověrka BOZP.

  • 11.1.2022

    Čtvrťáci navštíví knihovnu, páťáci pojedou do divadla, v jídelně proběhne zeměpisná olympiáda.

  • 10.1.2022

    Na výstavu Betlémů se do Brillovky vydali žáci 9.A a také žáci 5.A a 5.B.