KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Závod všestrannosti mládeže

29. 5. 2019

Závod všestrannosti mládeže

Ve středu 29.5.2019 se v okolí  Hradiska uskutečnil tradiční Závod všestrannosti mládeže, který organizuje Městská policie a Policie ČR ve spolupráci s městem Rožnov. Naši školu letos reprezentovalo pouze jedno družstvo, které mělo dva velmi obtížné úkoly, a to obhájit loňské vítězství a hlavně závod přežít ve zdraví. Počasí letos závodníkům vážně nepřálo a sami organizátoři přirovnávali podmínky tohoto ročníku k extrémnímu závodu Spartan Race.  Naši sedmáci Johana Mlčáková, Agáta Lognerová, Matěj Machač a Jan Stiller ale trať zvládli s nasazením všech sil a obsadili krásné 4. místo!   I přesto, že měli podmínky ztíženy tím, že vybíhali jako poslední a trať tudíž byla po předchozích deseti družstvech již v horším stavu, byli v cíli pochváleni jak za své skvělé znalosti v oblasti zdravovědy tak v oblasti topografie (jako jediní dokázali správně určit souřadnice pomocí buzoly).

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

 • Uzavření tělocvičen

  Od pátku 13.3.2020 jsou obě tělocvičny uzavřeny i pro veřejnost a sportovní oddíly.

 • Úkoly pro žáky

  Žáci dostávají práci domů prostřednictvím e-mailu rodičů nebo systému DM Software (přes PC).

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 15

  DUB
  Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

KONTAKTUJTE NÁS