KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Závod všestrannosti mládeže

29. 5. 2019

Závod všestrannosti mládeže

Ve středu 29.5.2019 se v okolí  Hradiska uskutečnil tradiční Závod všestrannosti mládeže, který organizuje Městská policie a Policie ČR ve spolupráci s městem Rožnov. Naši školu letos reprezentovalo pouze jedno družstvo, které mělo dva velmi obtížné úkoly, a to obhájit loňské vítězství a hlavně závod přežít ve zdraví. Počasí letos závodníkům vážně nepřálo a sami organizátoři přirovnávali podmínky tohoto ročníku k extrémnímu závodu Spartan Race.  Naši sedmáci Johana Mlčáková, Agáta Lognerová, Matěj Machač a Jan Stiller ale trať zvládli s nasazením všech sil a obsadili krásné 4. místo!   I přesto, že měli podmínky ztíženy tím, že vybíhali jako poslední a trať tudíž byla po předchozích deseti družstvech již v horším stavu, byli v cíli pochváleni jak za své skvělé znalosti v oblasti zdravovědy tak v oblasti topografie (jako jediní dokázali správně určit souřadnice pomocí buzoly).

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Kuchařský den v 1.B

  Škola hrou! - to bylo motto čtvrtečního dopoledne v 1.B.

 • 19.2.2020

  Druháci navštíví knihovnu a odpoledne bude v tělocvičně karneval školní družiny.

 • 17.2.2020

  V pondělí odjeli přihlášení žáci na výběrový lyžařský kurz do Velkých Karlovic.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 19

  ÚN
  19.2.2020

  Druháci navštíví knihovnu a odpoledne bude v tělocvičně karneval školní družiny.

 • 25

  ÚN
  Dotazníkové šetření

  Do 25.2.2020 mají rodiče našich žáků možnost vyjádřit svoji spokojenost se školou.

KONTAKTUJTE NÁS