KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Zážitková exkurze Všemi smysly

21. 9. 2021

Zážitková exkurze Všemi smysly

V úterý 21.9.2021 se třídy 5.A a 5.B vydaly na cestu do Příboru, kde je čekala exkurze s bohatým programem. Na začátku děti přivítala zástupkyně města Příbor, která je seznámila s historií města a poté je provedla historickou částí. V budově místního kláštera si výletníci připravili bylinkový čaj, který všechny příjemně zahřál. Následovaly sportovní aktivity – nerf aréna a centrum pohybu, kde si děti vyzkoušely různé aktivity prověřující obratnost, sílu a rovnováhu. Ve včelíně se děti seznámily s životem včel v úlech a jejich produkty, které si mohly i zakoupit. Výletu přálo hezké počasí a děti si jej náramně užily. 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Hurá, prázdniny!

    V pátek 1.7.2022 začaly hlavní prázdniny, které potrvají až do středy 31.8.2022.

  • Rozloučení s deváťáky

    V pátek 24.6.2022 se deváťáci důstojně a s grácií rozloučili s naší základní školou.

  • Pralinky s příběhem

    Ve středu 22.6.2022 se děti ze 4. oddělení školní družiny vydaly do pralinkárny ve Valašském Meziříčí.