KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Zlatá tretra Ostrava

28. 6. 2017

Zlatá tretra Ostrava

Ve středu 28. června 2017 se 38 přihlášených žáků z 6. – 8. tříd vypravilo fandit atletice na Zlatou tretru. Letos se konal již 56. ročník tohoto atletického mítinku. Fandili světovým i českým sportovcům v různých atletických disciplínách – skok o tyči, skok do výšky, trojskok, vrh koulí, hod oštěpem a běhy na krátké i dlouhé tratě. Na vyprodaném stadionu panovala výborná atmosféra, žáci tleskali, fandili, skandovali, dělali mexické vlny, fotili se a chodili si pro podpisy světových sportovců. Zatleskali novému světovému rekordu na trati 300 m, o který se postaral jihoafrický atlet Wayde Van Niekerk. Roli favorita také potvrdil olympijský vítěz na 10 km Mo Farah. Program vyvrcholil fenomenálním představením Usaina Bolta v běhu na 100 m. Jamajčan letos končí kariéru, a tak měli žáci jedinečnou příležitost vidět nejrychlejšího muže planety na vlastní oči. Mnohým se dokonce podařilo získat jeho podpis, a tak mají památku na tuto jedinečnou akci. Těm, co se nepodařilo získat podpis, jistě zůstanou hezké vzpomínky na tento sportovní zážitek.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 19.4.2024

    Na 2. stupni proběhne Den Země, ZUŠku navštíví 1.ABC a 2.A, plavecký výcvik zahájí 3.AB, 4.A a 5.A.

  • Talent ZŠ 5. května

    Ve čtvrtek 18.4.2024 se v tělocvičně konal 2. ročník pěvecké soutěže Talent ZŠ 5. května.

  • Volejbalové zlato

    Ve středu 17.4.2024 získalo družstvo starších žákyň 1. místo v okrskovém kole ve volejbalu.