KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Zlatá tretra Ostrava

28. 6. 2017

Zlatá tretra Ostrava

Ve středu 28. června 2017 se 38 přihlášených žáků z 6. – 8. tříd vypravilo fandit atletice na Zlatou tretru. Letos se konal již 56. ročník tohoto atletického mítinku. Fandili světovým i českým sportovcům v různých atletických disciplínách – skok o tyči, skok do výšky, trojskok, vrh koulí, hod oštěpem a běhy na krátké i dlouhé tratě. Na vyprodaném stadionu panovala výborná atmosféra, žáci tleskali, fandili, skandovali, dělali mexické vlny, fotili se a chodili si pro podpisy světových sportovců. Zatleskali novému světovému rekordu na trati 300 m, o který se postaral jihoafrický atlet Wayde Van Niekerk. Roli favorita také potvrdil olympijský vítěz na 10 km Mo Farah. Program vyvrcholil fenomenálním představením Usaina Bolta v běhu na 100 m. Jamajčan letos končí kariéru, a tak měli žáci jedinečnou příležitost vidět nejrychlejšího muže planety na vlastní oči. Mnohým se dokonce podařilo získat jeho podpis, a tak mají památku na tuto jedinečnou akci. Těm, co se nepodařilo získat podpis, jistě zůstanou hezké vzpomínky na tento sportovní zážitek.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 19

  ŘÍJ
  19.10.2021

  Žáci 5.A pořádají školní bufet, 9.A a 9.B půjdou do knihovny, 7.B jede do hvězdárny a piráti budou ve 3.B.

 • 20

  ŘÍJ
  20.10.2021

  Žáci 9.C navštíví městskou knihovnu.