Interaktivní beseda o vztazích ve třídě

3. 12. 2015

Interaktivní beseda o vztazích ve třídě

Ve čtvrtek 3. prosince 2015 absolvovali žáci 8.A interaktivní besedu o tom, jak by se lidé měli mezi sebou chovat. Ne že by to nevěděli, ale vždy je co zdokonalovat. Žáci si spolu zahráli řadu her, zjistili, jak je důležité se navzájem povzbuzovat a oceňovat, a také zkusili zapřemýšlet nad svým chováním. Velké poděkování patří paní Mgr. Vanetě Zvoníčkové z klubu Most, která žáky besedou provázela, a jejíž heslo zní: „Mladí lidé jsou různí – tlustí, hubení, velcí, malí, upovídaní i nemluvní… Ale každopádně jsou úžasní a nám na nich moc záleží, a proto pořádáme besedy, které by studentům měly pomoci vyvarovat se patologickým vlivům dnešní doby“. Těšíme se na další setkání!