Výběrový vodácký kurz

16. 6. 2017

Výběrový vodácký kurz

Ve dnech 12. – 16. června 2017 se uskutečnil druhý turnus vodáckého kurzu, tentokrát pro přihlášené žáky 6. - 8. ročníků. Kurz proběhl v chatové oblasti kolem rybníka u Milotic nad Bečvou za účasti 14 žáků. Cílem bylo naučit žáky ovládat loď a nabyté dovednosti prokázat při sjezdu Bečvy. Kvůli nedostatku vody se žáci nakonec na Bečvu nedostali, za to se také naučili základy rybaření. Jedno odpoledne se také vydali objevovat krásy blízkého městečka Hustopeče nad Bečvou. Vodácký kurz si užívali jak žáci, tak i učitelé. Často byl slyšet smích, jídlo bylo výborné a z krásné přírody se všichni vraceli s tím, že už teď se těší na příští rok. Velké poděkování patří panu učiteli Kopečkovi, který vše připravil, zařídil a o žáky se nadstandardně staral.