KALENDÁŘ     ·       571 759 761

S čerty nejsou žerty

5. 12. 2019

S čerty nejsou žerty

„Čerti na okýnka buší, andělíčkům křídla sluší...“ Těmito verši začali čtvrteční ráno 5.12.2019 malí čertíci z 2.A svůj školní den. V úvodu si vyrobili malého čertího pomocníka, pak celé dopoledne plnili úkoly týkající se adventní doby a užili si u toho i spoustu legrace. Druháčci se dozvěděli, co je to advent, kdo byly „Lucky“, co je to „barborka“ či kdo byl Svatý Mikuláš a o zvycích a tradicích, které se vážou k těmto prosincovým dnům.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 4.1.2021

    Po prázdninách se k prezenční výuce vrátili žáci 1. a 2. ročníku, ostatní žáky čeká distanční výuka.

  • Dopolední vánoční besídky

    Ve většině tříd probíhal v pátek 18.12.2020 netradiční vánoční program.

  • Vánoční výroba svíček

    Děti ze 4. oddělení školní družiny vyráběly svíčky ze včelího vosku.

KONTAKTUJTE NÁS