KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Sedmáci hráli divadlo

4. 12. 2019

Sedmáci hráli divadlo

Ve středu 4.12.2019 se učebna 7.B proměnila  v divadelní jeviště. V průběhu měsíce listopadu vybraní žáci ze 7. ročníku v rámci hodin literatury zdramatizovali francouzskou lidovou skladbu Král Looys  a právě v tento den proběhla jejich velká premiéra, kdy svůj divadelní um mohli předvést svým kamarádům. Hra pojednávala o králi, který brání dceři, aby si vzala chudého rytíře, kterého miluje. Raději ji bude držet ve věži v okovech, než aby se stala manželkou Deona! Mladí však na otce chystají lest, díky níž král k sňatku svolí, a vše nakonec dobře dopadne. Sedmáci se do svých rolí opravdu vžili a všichni se moc bavili.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

 • Uzavření tělocvičen

  Od pátku 13.3.2020 jsou obě tělocvičny uzavřeny i pro veřejnost a sportovní oddíly.

 • Úkoly pro žáky

  Žáci dostávají práci domů prostřednictvím e-mailu rodičů nebo systému DM Software (přes PC).

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 15

  DUB
  Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

KONTAKTUJTE NÁS