KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Žáci 5.B nocovali ve škole

27. 4. 2023

Žáci 5.B nocovali ve škole

Převážná většina lidí rozbaluje vánoční dárky na Štědrý den. Děti z 5. B si svůj vánoční dárek rozbalily v noci na čtvrtek 27. dubna 2023 v podobě přespávačky ve škole. A jak to vše probíhalo? Dopoledne si ještě stihli páťáci připravit několik druhů pomazánek na ranní snídani a ani maminky nezahálely a upekly svým ratolestem spoustu dobrot. Odpoledne si pak dívky pro kluky připravily „Kosmetický salon“ a paní učitelka pro všechny děti kvíz. Nechyběla ani pizza a večerní kino. Jako největší dobrodružství však byla stezka odvahy v prostorách školy plná napětí a strašidelných výkřiků. Říká se, že vzpomínky nám nikdo nevezme a tento třídní zážitek určitě ještě dlouho zůstane v paměti všech zúčastněných dětí.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 19.4.2024

    Na 2. stupni proběhne Den Země, ZUŠku navštíví 1.ABC a 2.A, plavecký výcvik zahájí 3.AB, 4.A a 5.A.

  • Talent ZŠ 5. května

    Ve čtvrtek 18.4.2024 se v tělocvičně konal 2. ročník pěvecké soutěže Talent ZŠ 5. května.

  • Volejbalové zlato

    Ve středu 17.4.2024 získalo družstvo starších žákyň 1. místo v okrskovém kole ve volejbalu.