Čertovské hrátky ve 2.A a 2.B

30. 11. 2018

Čertovské hrátky ve 2.A a 2.B

V pátek 30.11.2018 se uskutečnily čertovské hrátky ve třídách 2.A a 2.B. Čertíci i čertice si užili den plný čertovin. Každý z čertíků si napsal svůj jeden hřích, který hodil do pytle, a paní učitelky pytel odnesly a všechny hříchy spálily. V obchodě U Čerta si zase děti mohly koupit dobrotu za správně zodpovězenou otázku a při vymýšlení čertovských básniček si děti užily mnoho legrace. Když se všichni čerti sešli v tělocvičně, začal čertí rej plný her. Soutěžilo se o nejchlupatějšího čerta, obouvalo se čertovo kopyto, přetahovalo se čertovským lanem. Závěr patřil detektivnímu pátrání po schovaných bramborách a výrobě čertíků Bertíků. Den se krásně vyvedl!