KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Společné bubnování na 1. stupni

1. 2. 2022

Společné bubnování na 1. stupni

V úterý 1.2.2022 nás navštívil hudebník Zdeněk Roller. Žáci si společně vyzkoušeli různé rytmy z celého světa a prostřednictvím hudby procestovali Evropu, Afriku a Austrálii. Každý žák měl svůj buben - Drumben, což je originální český víceúčelový rytmický nástroj. Vyrábí se z recyklovaného papíru a překližky. Děti tvořily různé rytmy a na vlastní uši slyšely výsledky svého snažení. Autorem tohoto nástroje je sám hudebník Zdeněk Roller. Všichni si hudební zážitek naplno užili a odcházeli plni dojmů a pozitivní energie.

 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.

 • Lyžařský kurz sedmáků

  V pátek 16.2.2024 se žáci sedmého ročníku vrátili z pobytového lyžařského kurzu.

 • Ocenění ve výtvarné soutěži

  Ve čtvrtek 16.2.2024 si naše dvě žákyně převzaly v SVČ ocenění za svoje výtvarné práce.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 27

  ÚN
  27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.