KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Společné bubnování na 1. stupni

1. 2. 2022

Společné bubnování na 1. stupni

V úterý 1.2.2022 nás navštívil hudebník Zdeněk Roller. Žáci si společně vyzkoušeli různé rytmy z celého světa a prostřednictvím hudby procestovali Evropu, Afriku a Austrálii. Každý žák měl svůj buben - Drumben, což je originální český víceúčelový rytmický nástroj. Vyrábí se z recyklovaného papíru a překližky. Děti tvořily různé rytmy a na vlastní uši slyšely výsledky svého snažení. Autorem tohoto nástroje je sám hudebník Zdeněk Roller. Všichni si hudební zážitek naplno užili a odcházeli plni dojmů a pozitivní energie.

 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.

 • Den dětí

  Ve čtvrtek 1.6.2023 měla každá třída svůj individuální program v rámci Mezinárodního dne dětí.

 • Běh pro radost

  Ve středu 31.5.2023 se naše škola stala nejúspěšnější výpravou v Běhu pro radost.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 6

  ČER
  6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.