Charitativní bleší trh

13. 11. 2018

Charitativní bleší trh

I letos se naše škola zapojila do projektu Jsem laskavec, jejímž cílem je vykonat nezištně dobrý skutek a šířit tak dále myšlenku konání dobra. Tento den připadá každý rok na 13. listopadu a právě v tento den si žáci 8. B připravili benefiční bleší trh a bufet. K zakoupení byly různé maličkosti, jako jsou plyšáci, knížky, figurky a jiné drobné hračky, což přivítali převážně žáci prvního stupně, ale také bižuterie, či kousky oblečení, které ocenili žáci starší. Tento rok však přibyly ještě sladké a slané dobroty, které udělaly radost všem. Žáci se tentokrát rozhodli potěšit starší lidi a za utržené peníze zakoupí překvapení lidem z Domova seniorů v Rožnově. Akce se opět vydařila a velké díky patří všem zúčastněným, převážně pak žákům 8. B za jejich ochotu býti laskavými.