KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Prvňáčci s deváťáky navštívili ZOO

15. 6. 2022

Prvňáčci s deváťáky navštívili ZOO

V úterý 14.června 2022 se v rámci projektu Děti dětem vydali prvňáčci s deváťáky do zoologické zahrady u Zlína. Nadšení u dětí zavládlo ihned ráno při příjezdu autobusu, jelikož se jelo patrovým autobusem. Cesta do zoo proběhla výborně, prvňáčci si zpívali a nikomu nebylo špatně. Během tříhodinové prohlídky zoologické zahrady žáci zhlédli například žirafy, slony, lva, tygry, gepardy, klokany, plameňáky, tučňáky a také nakrmili rejnoky. Nechyběly ani občerstvovací přestávky a herní chvilky na průlezkách. Žáci si samozřejmě mohli v zoo i něco koupit. Deváťáci nakupovali především jídlo a pití a prvňáčci zase hračky a plyšáky. Výlet se vydařil, slunečné počasí nám přálo a děti mají opět na co vzpomínat.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Volejbalový souboj

    Ve čtvrtek 27.6.2024 se uskutečnil tradiční volejbalový zápas mezi týmy učitelů a deváťáků.

  • Vyhodnocení sběru papíru

    Vyhodnocení soutěže ve sběru starého papíru proběhlo ve čtvrtek 27.6.2024.

  • 28.6.2024

    V pátek 28.6.2024 byl slavnostně zakončen školní rok 2023/2024 a žáci si užijí zasloužené prázdniny.