KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Zábavné odpoledne s čerty a anděly

4. 12. 2020

Zábavné odpoledne s čerty a anděly

V pátek 4.12.2020 si děti školní družiny užily spoustu zábavy v kostýmech čertů a andělů. Pomocí čertovského kukátka a říkadla se dostaly do pekla a jak to v takovém pekle vypadá, ztvárnily pomocí pantomimy. Naopak čertíci z 3. oddělení doskákali do pekla v pytlích a cestou posbírali čarovné koule. A co takoví čertíci v pekle dělají? Když zrovna nepřikládají pod kotel a nevaří čertovský guláš, tak se válejí, hrají kostky a karty, pořádají honičky, hrají čertí fotbal, zatančí si s koštětem nebo vidlemi. Mezi čertíky zavítali i andílci, jako zástupci dobra a lásky, takže nechybělo ani zamyšlení nad hříchy a dobrými skutky. 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 13.1.2022

    Žáci 8.A navštíví městskou knihovnu a ve škole proběhne roční prověrka BOZP.

  • 11.1.2022

    Čtvrťáci navštíví knihovnu, páťáci pojedou do divadla, v jídelně proběhne zeměpisná olympiáda.

  • 10.1.2022

    Na výstavu Betlémů se do Brillovky vydali žáci 9.A a také žáci 5.A a 5.B.