KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Zábavné odpoledne s čerty a anděly

4. 12. 2020

Zábavné odpoledne s čerty a anděly

V pátek 4.12.2020 si děti školní družiny užily spoustu zábavy v kostýmech čertů a andělů. Pomocí čertovského kukátka a říkadla se dostaly do pekla a jak to v takovém pekle vypadá, ztvárnily pomocí pantomimy. Naopak čertíci z 3. oddělení doskákali do pekla v pytlích a cestou posbírali čarovné koule. A co takoví čertíci v pekle dělají? Když zrovna nepřikládají pod kotel a nevaří čertovský guláš, tak se válejí, hrají kostky a karty, pořádají honičky, hrají čertí fotbal, zatančí si s koštětem nebo vidlemi. Mezi čertíky zavítali i andílci, jako zástupci dobra a lásky, takže nechybělo ani zamyšlení nad hříchy a dobrými skutky. 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 19

  ŘÍJ
  19.10.2021

  Žáci 5.A pořádají školní bufet, 9.A a 9.B půjdou do knihovny, 7.B jede do hvězdárny a piráti budou ve 3.B.

 • 20

  ŘÍJ
  20.10.2021

  Žáci 9.C navštíví městskou knihovnu.