KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Zábavné odpoledne s čerty a anděly

4. 12. 2020

Zábavné odpoledne s čerty a anděly

V pátek 4.12.2020 si děti školní družiny užily spoustu zábavy v kostýmech čertů a andělů. Pomocí čertovského kukátka a říkadla se dostaly do pekla a jak to v takovém pekle vypadá, ztvárnily pomocí pantomimy. Naopak čertíci z 3. oddělení doskákali do pekla v pytlích a cestou posbírali čarovné koule. A co takoví čertíci v pekle dělají? Když zrovna nepřikládají pod kotel a nevaří čertovský guláš, tak se válejí, hrají kostky a karty, pořádají honičky, hrají čertí fotbal, zatančí si s koštětem nebo vidlemi. Mezi čertíky zavítali i andílci, jako zástupci dobra a lásky, takže nechybělo ani zamyšlení nad hříchy a dobrými skutky. 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Hurá, prázdniny!

    V pátek 1.7.2022 začaly hlavní prázdniny, které potrvají až do středy 31.8.2022.

  • Rozloučení s deváťáky

    V pátek 24.6.2022 se deváťáci důstojně a s grácií rozloučili s naší základní školou.

  • Pralinky s příběhem

    Ve středu 22.6.2022 se děti ze 4. oddělení školní družiny vydaly do pralinkárny ve Valašském Meziříčí.