KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Den dětí

1. 6. 2023

Den dětí

Ve čtvrtek 1.6.2023  na Mezinárodní cen dětí si každá třída nachystala individuální program. Většinou se jednalo o turistku a poznávání blízkého okolí. Naši deváťáci připravili hry a úkoly pro prvňáky. Bylo třeba zapojit bystrou mysl, vtip a také svaly při plnění přichystaných úkolů. Někdy bylo třeba zdolat lanové i jiné překážky, jindy se trefit do basketbalového koše, prolézt pneumatikou zavěšenou na laně nebo poskládat puzzle či uhodnou čichovou hádanku….. .  A kdo už měl hotovo, zkusil vyzdobit křídou chodník nebo přiložit ruku k dílu při tvoření nového druhu stromu „vrškovníku“.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 19.4.2024

    Na 2. stupni proběhne Den Země, ZUŠku navštíví 1.ABC a 2.A, plavecký výcvik zahájí 3.AB, 4.A a 5.A.

  • Talent ZŠ 5. května

    Ve čtvrtek 18.4.2024 se v tělocvičně konal 2. ročník pěvecké soutěže Talent ZŠ 5. května.

  • Volejbalové zlato

    Ve středu 17.4.2024 získalo družstvo starších žákyň 1. místo v okrskovém kole ve volejbalu.