KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Adaptační kurz 6.B

22. 9. 2021

Adaptační kurz 6.B

Ve středu 22.9. 2021 se žáci 6. B vrátili z třídenního seznamovacího adaptačního kurzu na Bílé pod vedením profesionálů z agentury Sun Outdoor. Cílem pobytu bylo upevnění vztahů ve třídě mezi jednotlivými žáky a mezi žáky a novou paní učitelkou. Holky i kluci si vyzkoušeli společnými silami překonávat nástrahy různých her a úkolů na stmelení kolektivu. Vyzkoušeli si také atrakce v zábavním parku (vč. zorbingu na vodě, tubingové dráhy, motokár a spousty dalších) či v lanovém centru. Součástí kurzu byla také procházka do nedaleké Obůrky s divokou zvěří. Poslední večer se děti vydaly na stezku odvahy, kterou nakonec všichni zvládli s úsměvem na tváři. Všichni žáci se s opravdovým zájmem zapojovali do všech aktivit a výborně spolupracovali. O legraci rozhodně nebyla nouze. I přes chladnější počasí se celá akce vydařila.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.

 • Lyžařský kurz sedmáků

  V pátek 16.2.2024 se žáci sedmého ročníku vrátili z pobytového lyžařského kurzu.

 • Ocenění ve výtvarné soutěži

  Ve čtvrtek 16.2.2024 si naše dvě žákyně převzaly v SVČ ocenění za svoje výtvarné práce.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 27

  ÚN
  27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.