KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Když brusle políbí led

1. 3. 2022

Když brusle políbí led

Březen otevřel své brány dokořán a žáci šestých tříd do něj vstoupili plni očekávání. Očekávání ze sportovní aktivity, která na naší škole není příliš častá. Šesťáci se vydali bruslit! Přípravy této jedinečné akce probíhaly už měsíc před konáním akce, kdy pedagogové kladli žákům na srdce, aby si zajistili vše potřebné – kromě bruslí bylo potřeba mít i přilbu a zimní rukavice. Po vydatném obědě se obě třídy vydaly v úterý 1.3.2022 na procházku Rožnovem – pěšky se všichni museli přesunout k zimnímu stadionu. Už jen tento zdravý pohyb některým vyplavil endorfiny, čímž vykouzlil úsměv na tvářích. Měli jste vidět výrazy ve tvářích, když se vstoupilo dovnitř zimního stadionu! Všichni byli plni úžasu a očekávání z toho, co přijde. Nasazování bruslí bylo pro některé velkým oříškem, nakonec ale všichni tuto překážku překonali a mohli postupně skočit na ledovou plochu. Všechny čekalo 60 minut klouzání po ledu. Během jízdy si všichni užívali netradičních chvil. Na všechny dýchla pohoda zimních radovánek. Po uplynutí dané doby se nikomu z ledové plochy nechtělo. Žáci se divili, že hodina uběhla tak rychle. Nikomu se nic nestalo, a tak si pedagogové mohli oddychnout a těšit se vstříc dalším podobně úžasným akcím.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Volejbalový souboj

    Ve čtvrtek 27.6.2024 se uskutečnil tradiční volejbalový zápas mezi týmy učitelů a deváťáků.

  • Vyhodnocení sběru papíru

    Vyhodnocení soutěže ve sběru starého papíru proběhlo ve čtvrtek 27.6.2024.

  • 28.6.2024

    V pátek 28.6.2024 byl slavnostně zakončen školní rok 2023/2024 a žáci si užijí zasloužené prázdniny.