KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Podzimní výprava ŠD do parku

11. 11. 2021

Podzimní výprava ŠD do parku

Ve čtvrtek 11.11.2021 se děti školní družiny vypravily do parku, aby si tam užily krásné podzimní odpoledne. V parku byl pro děti přichystán kvíz, který vycházel z celoroční hry Cesta kolem světa s Machem a Šebestovou. Prostřednictvím kvízu si děti připomněly, co se během měsíce října naučily o vesmíru a o planetě Zemi. Nechyběly ani otázky ze společné četby jejich kamarádů Macha a Šebestové. Cílem naší výpravy bylo i podzimní kouzlení. Děti vyzdobily stromy v parku přírodninami a zbyl i čas k podzimním radovánkám.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.

 • Den dětí

  Ve čtvrtek 1.6.2023 měla každá třída svůj individuální program v rámci Mezinárodního dne dětí.

 • Běh pro radost

  Ve středu 31.5.2023 se naše škola stala nejúspěšnější výpravou v Běhu pro radost.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 6

  ČER
  6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.