KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Podzimní výprava ŠD do parku

11. 11. 2021

Podzimní výprava ŠD do parku

Ve čtvrtek 11.11.2021 se děti školní družiny vypravily do parku, aby si tam užily krásné podzimní odpoledne. V parku byl pro děti přichystán kvíz, který vycházel z celoroční hry Cesta kolem světa s Machem a Šebestovou. Prostřednictvím kvízu si děti připomněly, co se během měsíce října naučily o vesmíru a o planetě Zemi. Nechyběly ani otázky ze společné četby jejich kamarádů Macha a Šebestové. Cílem naší výpravy bylo i podzimní kouzlení. Děti vyzdobily stromy v parku přírodninami a zbyl i čas k podzimním radovánkám.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.

 • Třeťáci hráli golf

  Třeťáci se v pondělí 24.6.2024 vydali na golfové hřiště, kde pronikali do tajů golfu.

 • Ekotým připravil akci pro druháky

  Velmi zajímavou akci s motýlí tematikou si v pátek 24.6.2024 připravil Ekotým pro druháky.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 26

  ČER
  26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.