Čertovská diskotéka ve školní družině

7. 12. 2017

Čertovská diskotéka ve školní družině

V úterý 5.12. a ve čtvrtek 7.12 2017 nakoukly děti kouzelným kukátkem přímo do „Pekla“. A co spatřily v pekle? Čerty a čertice, jak skotačí při hudbě. Kromě Pekelného tance, tance s Luciferem a tance s vidlemi, si čertíci zahráli hru v kostkách, zapřemýšleli se nad čertovskými hádankami, zazpívali si písničku Rohy, kožich, kopyto, ocas doprovázenou pohybem a procvičili si svou rychlost a pozornost při čertovské honičce. Také si pohráli s pekelnou koulí, soutěžili o čertí ocásky, zbavili svět všech hříšníků, zatančili si s pekelným ohněm i pekelně žhavými hůlkami. V pekle nechyběla ani čertovská škola a čertovsky sladká odměna pro všechny luciferovy pomocníky.Důkazem skvělé zábavy všech čertíků a čertic byla jejich radost a nadšení.