Čertovské diskotéky ve školní družině

7. 12. 2018

Čertovské diskotéky ve školní družině

Týden od 3. do 7.12.2018 nebyl zcela obvyklý. Do školy přicházeli nejenom žáci,ale i čerti a čertice, kteří se nemohli dočkat, až se školní družina promění v peklo. A konečně se dočkali.V každém správném pekle je pořádné teplo, tak i tito čertíci měli spoustu úkolů, například připravit ohniště, aby si mohli společně uvařit čertovský guláš, nacpat do pytle všechny lidské neřesti a nedopustit, aby některá z nich unikla peklu, což nebylo vůbec jednoduché, ale i s tímto úkolem si čertíci hravě poradili. Po každé dobře vykonané práci by měla přijít zábava, a tak i malí pekelníci měli příležitost si pořádně zařádit při tanečních hrách.Také četli čertí pohádku, tančili s pekelnými vidlemi, okrádali chlupatého čerta a obouvali čertí kopyta. Samopzřejmě nechyběly sladké odměny.