KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Den Země - oslava modré planety

20. 4. 2023

Den Země - oslava modré planety

Každoroční celosvětová událost zaměřená na podporu ochrany životního prostředí se letos u nás konala o pár dní dříve, už 20. dubna 2023. Učitelé si pro naše žáky na 2. stupni připravili 10 zábavných a vzdělávacích programů: Kozí příběh se sýrem, Královna Beskyd (výstup na Lysou horu), Čistička odpadních vod v Zubří, Příroda – zábavné hřiště (myslivecká chata Krhová), ZOO Lešná, Jarní příroda v Ekocentru VM, Jak se vyrábí hmyzí hotel, Letem světem letounů, Na kole pod hladinu a Revolution train. Žáci si sami vybrali program na základě svých zájmů, časových možností a někdy i fyzických schopností. Počasí nám vcelku přálo a oslavu modré planety si všichni náležitě užili. A už se těšíme, co nám přinese příští rok.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.

 • Třeťáci hráli golf

  Třeťáci se v pondělí 24.6.2024 vydali na golfové hřiště, kde pronikali do tajů golfu.

 • Ekotým připravil akci pro druháky

  Velmi zajímavou akci s motýlí tematikou si v pátek 24.6.2024 připravil Ekotým pro druháky.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 26

  ČER
  26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.