KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Den Země - oslava modré planety

20. 4. 2023

Den Země - oslava modré planety

Každoroční celosvětová událost zaměřená na podporu ochrany životního prostředí se letos u nás konala o pár dní dříve, už 20. dubna 2023. Učitelé si pro naše žáky na 2. stupni připravili 10 zábavných a vzdělávacích programů: Kozí příběh se sýrem, Královna Beskyd (výstup na Lysou horu), Čistička odpadních vod v Zubří, Příroda – zábavné hřiště (myslivecká chata Krhová), ZOO Lešná, Jarní příroda v Ekocentru VM, Jak se vyrábí hmyzí hotel, Letem světem letounů, Na kole pod hladinu a Revolution train. Žáci si sami vybrali program na základě svých zájmů, časových možností a někdy i fyzických schopností. Počasí nám vcelku přálo a oslavu modré planety si všichni náležitě užili. A už se těšíme, co nám přinese příští rok.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 12.12.2023

  Žáky 7.C čeká workshop zaměřený na první pomoc a odpoledne proběhnou besídky ve 2.C a 2.B.

 • Odpoledne s čerty a anděly ve ŠD

  Děti z 2. a 5. oddělení školní družiny prožily ve čtvrtek 7.12.2023 čertovské odpoledne.

 • Anglické divadlo pro sedmáky

  Všichni žáci 7. ročníku se ve čtvrtek 7.12.2023 vydali do Valašského Meziříčí na divadlo.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 12

  PRO
  12.12.2023

  Žáky 7.C čeká workshop zaměřený na první pomoc a odpoledne proběhnou besídky ve 2.C a 2.B.