KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Zimní olympiáda v družině

17. 2. 2022

Zimní olympiáda v družině

I do školní družiny dorazila ve čtvrtek 17.2.2022 olympiáda. 22 týmů ze všech oddělení zápolilo v 5 netradičních disciplínách. Děti si vyzkoušely týmový sport curling neboli lavor s overballem trefit na vyznačenou metu. Společně stavěly olympijskou věž  z kostek, vedle se přeměnily na střelce mířící na hokejovou branku. Fyzicky náročnou disciplínou se ukázala jízda na bobu ztížená průjezdem pod překážkami se sběrem kuželek. Posledním stanovištěm byl biatlon na lyžích i se střelbou na terč. V mezičase si malí sportovci ověřovali znalosti ze zimní olympiády v Číně.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.

 • Lyžařský kurz sedmáků

  V pátek 16.2.2024 se žáci sedmého ročníku vrátili z pobytového lyžařského kurzu.

 • Ocenění ve výtvarné soutěži

  Ve čtvrtek 16.2.2024 si naše dvě žákyně převzaly v SVČ ocenění za svoje výtvarné práce.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 27

  ÚN
  27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.