KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Divadlo školní družiny

19. 6. 2023

Divadlo školní družiny

V pondělí 19.6.2023 proběhlo na naší škole divadelně taneční vystoupení dětí 2. a 5. oddělení školní družiny pro rodinné příslušníky. Děti si nacvičily dva humorné příběhy, jeden z nemocničního prostředí a druhý, který vycházel tematicky z celoroční hry, pod názvem Dárečky pro chobotničky, stejně jako dvě námořnické písničky doprovázené pohybem. Celý program byl obohacen vystoupením tanečního kroužku pod vedením p. učitelky Z. Dopaterové a scénickým tancem děvčat pod vedením p. učitelky J. Krůpové. Děti proměnily své úsilí ve veliký úspěch a za odměnu je čekalo přenocování ve školní družině. Podvečer prožily při tanci, společenské hře a stezce odvahy.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 19.4.2024

    Na 2. stupni proběhne Den Země, ZUŠku navštíví 1.ABC a 2.A, plavecký výcvik zahájí 3.AB, 4.A a 5.A.

  • Talent ZŠ 5. května

    Ve čtvrtek 18.4.2024 se v tělocvičně konal 2. ročník pěvecké soutěže Talent ZŠ 5. května.

  • Volejbalové zlato

    Ve středu 17.4.2024 získalo družstvo starších žákyň 1. místo v okrskovém kole ve volejbalu.