KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Jsme tým - projektový den ve 2.A

21. 2. 2020

Jsme tým - projektový den ve 2.A

Spolupráce, podpora, soudržnost, naslouchání, respekt… V tomto duchu strávili 21.2.2020 žáci ze 2.A svůj školní den. Děti si na zapeklitých úkolech vyzkoušely, jak je důležité si pomáhat a vzájemně se podporovat. Také poznaly, že překonávat překážky za pomoci kamarádů je mnohem snazší a může u toho být i velká legrace. Druháčci si společně vytvořili i myšlenkovou mapu, která jim bude připomínat, jak se v týmu správně chovat. Se všemi nástrahami se statečně poprali a na konci dne mohli společně zavolat: „JSME TÝM!“

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.

 • Den dětí

  Ve čtvrtek 1.6.2023 měla každá třída svůj individuální program v rámci Mezinárodního dne dětí.

 • Běh pro radost

  Ve středu 31.5.2023 se naše škola stala nejúspěšnější výpravou v Běhu pro radost.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 6

  ČER
  6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.