KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Karneval školní družiny

7. 2. 2024

Karneval školní družiny

Rok se s rokem sešel a nastalo období masopustu. A tak i ve školní družině mohl začít s přípravami karnevalu. Ve středu 7.2.2024 si děti přinesly své kostýmy a už jenom netrpělivě čekaly, kdy to propukne. V okamžiku, kdy skončily poslední přípravy, během kterých se děti proměnily ve zvířátka, pohádkové bytosti a filmové postavy, se vypravily v průvodu do tělocvičny, kde na ně čekal bohatý program. Na úvod nám předvedli své taneční schopnosti chlapci ze Static Breakers a děvčata z tanečního kroužku naší školy. Následovaly soutěže motivované knihou Astrid Lingrenové „Děti z Bullerbynu“, jako např. Cesta ze školy, Práce na poli, Práce na statku a Tajemná skříňka. Nechyběla ani bohatá tombola a tanec doprovázený skvělou hudbou. Odpoledne uteklo jako voda a nám zůstaly krásné vzpomínky na tento den.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 19.4.2024

    Na 2. stupni proběhne Den Země, ZUŠku navštíví 1.ABC a 2.A, plavecký výcvik zahájí 3.AB, 4.A a 5.A.

  • Talent ZŠ 5. května

    Ve čtvrtek 18.4.2024 se v tělocvičně konal 2. ročník pěvecké soutěže Talent ZŠ 5. května.

  • Volejbalové zlato

    Ve středu 17.4.2024 získalo družstvo starších žákyň 1. místo v okrskovém kole ve volejbalu.