KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Naši žáci otevřeli Vánoční trhy

9. 12. 2019

Naši žáci otevřeli Vánoční trhy

V pondělní podvečer 9.12.2019 zahájily děti z 1. stupně na rožnovském náměstí program určený  všem návštěvníkům Vánočních trhů. Vnesly mezi lidi adventní atmosféru a mnohým připomněly dobu dětství. Průvodním slovem provázela Klárka Pešková a Ella Mičolová. Děti z 5.B zazpívaly píseň Snad se něco stane od Marka Ztraceného se sólem Adama Střeleckého. Společně s nimi zpívala i Berenika Farníková ze 4.A, od které zazněla i sólová píseň Šťastné a veselé. Svou recitací zimních básní mile proložily program děti z 2.A Kryštof Chumchal, Štěpán Černohorský, Beatka Baratková a Vivi Švec. Za tajemného svitu svící se rozloučily děti z 5.B písní Vánoce na míru od Ewy Farné se sólovým zpěvem Klárky Peškové, Stelly Juříčkové, Elly Mičolové a Bereniky Farníkové. A než je vystřídaly na pódiu jiné školy, popřály naše děti všem krásné Vánoce a šťastný nový rok 2020.
 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.

 • Lyžařský kurz sedmáků

  V pátek 16.2.2024 se žáci sedmého ročníku vrátili z pobytového lyžařského kurzu.

 • Ocenění ve výtvarné soutěži

  Ve čtvrtek 16.2.2024 si naše dvě žákyně převzaly v SVČ ocenění za svoje výtvarné práce.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 27

  ÚN
  27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.