KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Okrskové kolo recitační soutěže

3. 3. 2022

Okrskové kolo recitační soutěže

Ve čtvrtek 3.3.2022 proběhlo v ZŠ Videčská okrskové kolo recitační soutěže.Tohoto kola se zúčastnili žáci, kteří si umístili ve školních kolech na 1. a 2. místech a byli rozdělení podle tříd do 0.-IV. kategorie. Ani letos to neměly poroty lehké. Žáci byli na soutěž velmi důkladně přichystáni a předvedli skvělé výkony. Tři žáci naší školy se umístili na medailové pozici. V 0.kategorii získala 2.místo Ella Drápalová (1.A), ve II.kategorii skončil na 3.místě Štěpán Černohorský (4.A) a ve III.kategorii se radovala z krásného 1.místa Johana Novotná (6.B). Všichni tři postupují do okresního kola, které se bude konat v ZUŠ v Rožnově pod Radhoštěm. Gratulujeme našim recitátorům a přejeme jim hodně štěstí v dalším kole.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Hurá, prázdniny!

    V pátek 1.7.2022 začínají hlavní prázdniny, které potrvají až do středy 31.8.2022.

  • Rozloučení s deváťáky

    V pátek 24.6.2022 se deváťáci důstojně a s grácií rozloučili s naší základní školou.

  • Pralinky s příběhem

    Ve středu 22.6.2022 se děti ze 4. oddělení školní družiny vydaly do pralinkárny ve Valašském Meziříčí.