KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Druháci na farmě ve Stříteži n. B.

19. 5. 2023

Druháci na farmě ve Stříteži n. B.

V pátek 19.5.2023 navštívily druháci  Ekologický statek ve Stříteži nad Bečvou . Měli tak možnost naživo si ověřit své znalosti z učiva prvouky. Podívali se do líhně malých housátek, byli svědky očkování oveček a spatřili ostatní zvířata i různé velké stroje, které pomáhají farmářům obhospodařovat jejich statky. Zážitkem určitě byly i trošku bojové podmínky, které druháky po vydatných deštích na farmě čekaly. Děti nakonec vše zvládly, i svačinku ve stájích. Na památku dostaly od paní farmářky Dobešové malý přívěsek. Celým programem druháky provázela naše bývalá paní asistentka Hanka, která má zde ustájeného koně, s nímž se děti také osobně potkaly a mohly si ho pohladit. 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Volejbalový souboj

    Ve čtvrtek 27.6.2024 se uskutečnil tradiční volejbalový zápas mezi týmy učitelů a deváťáků.

  • Vyhodnocení sběru papíru

    Vyhodnocení soutěže ve sběru starého papíru proběhlo ve čtvrtek 27.6.2024.

  • 28.6.2024

    V pátek 28.6.2024 byl slavnostně zakončen školní rok 2023/2024 a žáci si užijí zasloužené prázdniny.