KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Druháci na farmě ve Stříteži n. B.

19. 5. 2023

Druháci na farmě ve Stříteži n. B.

V pátek 19.5.2023 navštívily druháci  Ekologický statek ve Stříteži nad Bečvou . Měli tak možnost naživo si ověřit své znalosti z učiva prvouky. Podívali se do líhně malých housátek, byli svědky očkování oveček a spatřili ostatní zvířata i různé velké stroje, které pomáhají farmářům obhospodařovat jejich statky. Zážitkem určitě byly i trošku bojové podmínky, které druháky po vydatných deštích na farmě čekaly. Děti nakonec vše zvládly, i svačinku ve stájích. Na památku dostaly od paní farmářky Dobešové malý přívěsek. Celým programem druháky provázela naše bývalá paní asistentka Hanka, která má zde ustájeného koně, s nímž se děti také osobně potkaly a mohly si ho pohladit. 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.

 • Lyžařský kurz sedmáků

  V pátek 16.2.2024 se žáci sedmého ročníku vrátili z pobytového lyžařského kurzu.

 • Ocenění ve výtvarné soutěži

  Ve čtvrtek 16.2.2024 si naše dvě žákyně převzaly v SVČ ocenění za svoje výtvarné práce.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 27

  ÚN
  27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.