KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Jak jsme přišli na svět?

6. 2. 2020

Jak jsme přišli na svět?

V úterý 4.2. a ve čtvrtek 6.2.2020 proběhla ve druhých třídách velmi zajímavá beseda. Jak jsme se vlastně ocitli na světě? Citlivou formou přiměřenou jejich věku dostali druháčci odpovědi na spoustu zvídavých otázek a poodhalili tajemství vzniku života. Vyzkoušeli si také, jak těžké může být bříško těhotné maminky a jak se v něm děťátko postupně vyvíjí, než přijde na svět. Na závěr zhlédli žáci poučný film, který je provedl životem dítěte od jeho zplození až po narození.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

 • Uzavření tělocvičen

  Od pátku 13.3.2020 jsou obě tělocvičny uzavřeny i pro veřejnost a sportovní oddíly.

 • Úkoly pro žáky

  Žáci dostávají práci domů prostřednictvím e-mailu rodičů nebo systému DM Software (přes PC).

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 15

  DUB
  Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

KONTAKTUJTE NÁS