Karneval školní družiny

21. 2. 2023

Karneval školní družiny

V úterý 21.2.2023 se opět po třech letech sešly děti ze školní družiny, aby ukončily masopustní dobu karnevalem školní družiny. Hned po obědě se děti scházely ve svých odděleních, kde netrpělivě očekávaly, kdy se budou moci převléci do kostýmů pohádkových a filmových postav, zvířátek, sportovců… Průvod masek zamířil do tělocvičny, kde se uskutečnil karneval pro všechny děti 1. stupně, tentokrát motivován celoroční hrou o námořnících „Tajemství neznámých ostrovů“. Děti v rolích námořníků si prověřily znalosti o lodích, postavily si vlastní loď, na které vypluly poznávat nové ostrovy, kde na ně čekaly nejrůznější úkoly v podobě námořnických uzlů, třídění perel, počítání dukátů, stavění majáku apod. Jako na každém správném karnevale nechyběla ani hudba, tombola a především skvělá nálada.