Předání kávovarů v Domově seniorů

12. 12. 2018

Předání kávovarů v Domově seniorů

Ve středu 13.12.2018 navštívili vybraní žáci třídy 8.B Domov seniorů v Rožnově, aby završili svou účast na projektu Jsem laskavec a předali dar v podobě dvou kávovarů. Kávovary pořídili za peníze utržené na školním benefičním bleším trhu, který uspořádali právě v rámci tohoto projektu. Při této příležitosti děti klientům předvedli jak s kávovary zacházet, kávu uvařili a připravili malé sladké pohoštění. Žáci si také společně se seniory zahráli deskové hry a popovídali. Předání mile zpříjemnili žáci 1.A naší školy, kteří předvedli seniorům čertovskou pohádku a zazpívali koledy. Setkání bylo přínosem pro obě strany jen a potvrdilo, že být laskavý a dělat dobré skutky se vyplácí, a to nejen o Vánocích.