KALENDÁŘ     ·       571 759 761

S ekotýmem za motýlem

8. 6. 2021

S ekotýmem za motýlem

Super! Skvělé! Hodně dobré! Tak takto zněly odpovědi dětí na otázku, jak se jim líbilo dopoledne s ekotýmem, který si v úterý 8.6.2021 připravil pro děti 3. B projekt o motýlech. Zároveň tak navázal na třítýdenní projekt Motýlí dny a tímto dnem jej i moc hezky ukončil. Na několika stanovištích si mohly děti prohlédnout pod mikroskopem motýlí křídlo či oko, uhádnout chuť a vůni různých dobrot, vyzkoušet svoji obratnost v „motýlích brýlích“ ale i rovnováhu a sílu na závěsném laně, poskládat fáze vývoje motýla, složit puzzle a v neposlední řadě se dozvědět další zajímavé informace o motýlím životě. Tyto poznatky si žáci nalepily do pěkných lapbooků, které jim ekotýmáci připravili. Počasí bylo motýlově krásné a nechybělo ani občerstvení v podobě „bezedných kelímků“. Co dalšího dodat? Snad jen – další nezapomenutelný den pro 3.B, děkujeme, ekotýme!

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 13.1.2022

    Žáci 8.A navštíví městskou knihovnu a ve škole proběhne roční prověrka BOZP.

  • 11.1.2022

    Čtvrťáci navštíví knihovnu, páťáci pojedou do divadla, v jídelně proběhne zeměpisná olympiáda.

  • 10.1.2022

    Na výstavu Betlémů se do Brillovky vydali žáci 9.A a také žáci 5.A a 5.B.