KALENDÁŘ     ·       571 759 761

S ekotýmem za motýlem

8. 6. 2021

S ekotýmem za motýlem

Super! Skvělé! Hodně dobré! Tak takto zněly odpovědi dětí na otázku, jak se jim líbilo dopoledne s ekotýmem, který si v úterý 8.6.2021 připravil pro děti 3. B projekt o motýlech. Zároveň tak navázal na třítýdenní projekt Motýlí dny a tímto dnem jej i moc hezky ukončil. Na několika stanovištích si mohly děti prohlédnout pod mikroskopem motýlí křídlo či oko, uhádnout chuť a vůni různých dobrot, vyzkoušet svoji obratnost v „motýlích brýlích“ ale i rovnováhu a sílu na závěsném laně, poskládat fáze vývoje motýla, složit puzzle a v neposlední řadě se dozvědět další zajímavé informace o motýlím životě. Tyto poznatky si žáci nalepily do pěkných lapbooků, které jim ekotýmáci připravili. Počasí bylo motýlově krásné a nechybělo ani občerstvení v podobě „bezedných kelímků“. Co dalšího dodat? Snad jen – další nezapomenutelný den pro 3.B, děkujeme, ekotýme!

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Sedmáci na bruslích

  Sedmáci se ve čtvrtek 26.1.2023 vydali na hodinu bruslení na zimní stadion.

 • 30.1.2023

  Třídy 1.A, 2.AB a 5.AB zahájí plavecký výcvik a proběhne školní kolo recitační soutěže.

 • 26.1.2023

  Sedmáci bruslili ve čtvrtek na zimním stadionu.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 30

  LED
  30.1.2023

  Třídy 1.A, 2.AB a 5.AB zahájí plavecký výcvik a proběhne školní kolo recitační soutěže.