Strašidelná večerní hodina angličtiny

31. 10. 2017

Strašidelná večerní hodina angličtiny

Temné chodby plné strašidelných zvuků, kostlivec, duch, čarodějnice, mumie za oknem…. Co se to ve škole děje? V pondělí 30.10. se proměnili ve strašidelné bytosti žáci ze 3.A a v úterý 31.10.2017 potkal stejný osud žáky ze 3.B. V tyto dva tajuplné podvečery si děti užily spoustu zábavy při plnění strašidelných úkolů, vyrobily si halloweenský svícen, ozdobily dýni, smlsly si na vyloupnutých očích, zkrvavených prstech čarodějnic, pečených netopýrech, smažených pavoucích a dalších neuvěřitelných dobrotách, které přichystaly jejich maminky. Také se pořádně polekaly, když se venku za oknem objevila hrůzu nahánějící mumie v doprovodu neposedného ducha. Nejtěžším úkolem byla stezka odvahy v tmou zahalených chodbách školy, kterou ale všichni statečně prošli a získali tak za své výkony strašidelné vysvědčení, díky kterému budou na tento večer dlouho vzpomínat.