Vánoční jarmark

15. 12. 2022

Vánoční jarmark

Ve čtvrtek 15. prosince 2022 proběhl na naší škole první ročník vánočního jarmarku, na kterém se prodávaly výrobky vytvořené našimi žáky. K zakoupení byli dřevění andělé, svícny, mýdla, baňky, čokolády, makronky, cukroví, lízátka, vánoční přáníčka, visačky na dárky a plno dalších vánočních dekorací a dobrot.  Nechyběl zde ani výborný dětský punč, který chutnal i dospělým. V odpoledních hodinách mohli návštěvníci zhlédnout krátký program, ve kterém se naši žáci představili s tanečními, pěveckými, recitačními a dramatickými vystoupeními. Na závěr se všichni zaposlouchali do nevšedních tónů dud. První ročník se povedl a moc chválíme děti za jejich nadšení při chystání jarmarku.