KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Ekotým v Praze

22. 6. 2017

Ekotým v Praze

Po dvouletém úsilí se podařilo v letošním roce obhájit titul Ekoškola. Slavnostní předávání se konalo ve Valdštejnském paláci v Praze dne 22. června 2017. Výprava ve složení vybraných žáků z Ekotýmu (Kristýna Vejtasová, Klára Zbranková, Aneta Štruncová, Vojtěch Bil, Adam Julínek, Daniel Heralt, Adéla Dufková, Eliška Stierandová, Nikola Fiurášková, Hana Hrušecká) vyjela již den předem, aby stihla také projít některá zajímavá místa v Praze. Samotného předávání titulu se účastnili starší žáci z výpravy s panem učitelem Petrem Vidličkou, protože kapacita v sídle Senátu ČR byla omezena. Pro všechny zúčastněné byl připraven program a po předání titulů prohlídka Valdštejnského paláce. Zbytek dětí s paní učitelkou Erikou Malotovou se vydal na exkurzi chrámu svatého Víta. Po prohlídce paláce a chrámu se všichni užili plavbu lodí po Vltavě. Celý výlet byl pro všechny jedinečným zážitkem.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.

 • Lyžařský kurz sedmáků

  V pátek 16.2.2024 se žáci sedmého ročníku vrátili z pobytového lyžařského kurzu.

 • Ocenění ve výtvarné soutěži

  Ve čtvrtek 16.2.2024 si naše dvě žákyně převzaly v SVČ ocenění za svoje výtvarné práce.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 27

  ÚN
  27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.