KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Odpoledne s čertem a andělem

5. 12. 2019

Odpoledne s čertem a andělem

Ve středu 4.12. a ve čtvrtek 5.12.2019 se dveře školní družiny otevřely pouze čertíkům a andílkům, kteří si užili odpoledne plných her, andělského čarování, tance s vidlemi, ale i tance s nebeskou koulí nebo srdíčkem. Společnými silami třídili dobré skutky od špatných, snažili se udržet plamínek dobra, zjišťovali, co se skrývá za slovem láska, jak je pro každého z nás důležité přátelství.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 4.1.2021

    Po prázdninách se k prezenční výuce vrátili žáci 1. a 2. ročníku, ostatní žáky čeká distanční výuka.

  • Dopolední vánoční besídky

    Ve většině tříd probíhal v pátek 18.12.2020 netradiční vánoční program.

  • Vánoční výroba svíček

    Děti ze 4. oddělení školní družiny vyráběly svíčky ze včelího vosku.

KONTAKTUJTE NÁS