KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Přivítání svatého Martina

11. 11. 2022

Přivítání svatého Martina

V pátek 11. listopadu 2022 přivítali žáci prvních a druhých tříd svatého Martina na bílém koni. Přijel se jim ukázat až před vchod školy. Některé děti se už nemohly dočkat příjezdu a dokola odříkávaly básničku: „Martine, Martine, ty máš koně a my ne, přivolej nám podkovou, první vločku sněhovou.“. Vločku sv. Martin sice zatím nepřivolal, ale pověděl dětem něco o sobě, zadal jim úkol, aby stejně jako on, udělaly dnes nějaký dobrý skutek a než se s dětmi rozloučil, dovolil jim pohladit svého koníčka. Když se děti vrátily do svých tříd, věnovaly se pracovním listům s pranostikou a legendou o sv. Martinovi.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.

 • Třeťáci hráli golf

  Třeťáci se v pondělí 24.6.2024 vydali na golfové hřiště, kde pronikali do tajů golfu.

 • Ekotým připravil akci pro druháky

  Velmi zajímavou akci s motýlí tematikou si v pátek 24.6.2024 připravil Ekotým pro druháky.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 26

  ČER
  26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.