KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Přivítání svatého Martina

11. 11. 2022

Přivítání svatého Martina

V pátek 11. listopadu 2022 přivítali žáci prvních a druhých tříd svatého Martina na bílém koni. Přijel se jim ukázat až před vchod školy. Některé děti se už nemohly dočkat příjezdu a dokola odříkávaly básničku: „Martine, Martine, ty máš koně a my ne, přivolej nám podkovou, první vločku sněhovou.“. Vločku sv. Martin sice zatím nepřivolal, ale pověděl dětem něco o sobě, zadal jim úkol, aby stejně jako on, udělaly dnes nějaký dobrý skutek a než se s dětmi rozloučil, dovolil jim pohladit svého koníčka. Když se děti vrátily do svých tříd, věnovaly se pracovním listům s pranostikou a legendou o sv. Martinovi.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.

 • Den dětí

  Ve čtvrtek 1.6.2023 měla každá třída svůj individuální program v rámci Mezinárodního dne dětí.

 • Běh pro radost

  Ve středu 31.5.2023 se naše škola stala nejúspěšnější výpravou v Běhu pro radost.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 6

  ČER
  6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.