KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Strašidelné učení v 1.A

31. 10. 2022

Strašidelné učení v 1.A

V pondělí 31.10. 2022 si děti z 1.A užily den plný strašidel. Čarodějnice Elvíra dětem napsala dopis, ve kterém jim sdělila, co je čeká a nemine. S paní učitelkou si všichni ujasnili, jaký rozdíl je mezi Haloweenem a Dušičkami a poté se rozjelo strašidelné učení. Při běhacím diktátu si celá třída trénovala paměť i čtení pod dohledem malých příšerek. Při počítání lektvarů a pavouků si děti ověřily své početní dovednosti. Čarodějný slalom a dýňobal žáčky vyhnal z lavic a při plnění sportovních úkolů si někteří otírali pot z čela. Společně si všichni vyrobili strašidlo, které originálně pojmenovali. Den zakončila strašidelná diskotéka a úsměvy malých prvňáčků, kteří si den naplno užili. 

GALERIE

VIDEO

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.

 • Lyžařský kurz sedmáků

  V pátek 16.2.2024 se žáci sedmého ročníku vrátili z pobytového lyžařského kurzu.

 • Ocenění ve výtvarné soutěži

  Ve čtvrtek 16.2.2024 si naše dvě žákyně převzaly v SVČ ocenění za svoje výtvarné práce.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 27

  ÚN
  27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.