KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Strašidelné učení v 1.A

31. 10. 2022

Strašidelné učení v 1.A

V pondělí 31.10. 2022 si děti z 1.A užily den plný strašidel. Čarodějnice Elvíra dětem napsala dopis, ve kterém jim sdělila, co je čeká a nemine. S paní učitelkou si všichni ujasnili, jaký rozdíl je mezi Haloweenem a Dušičkami a poté se rozjelo strašidelné učení. Při běhacím diktátu si celá třída trénovala paměť i čtení pod dohledem malých příšerek. Při počítání lektvarů a pavouků si děti ověřily své početní dovednosti. Čarodějný slalom a dýňobal žáčky vyhnal z lavic a při plnění sportovních úkolů si někteří otírali pot z čela. Společně si všichni vyrobili strašidlo, které originálně pojmenovali. Den zakončila strašidelná diskotéka a úsměvy malých prvňáčků, kteří si den naplno užili. 

GALERIE

VIDEO

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.

 • Den dětí

  Ve čtvrtek 1.6.2023 měla každá třída svůj individuální program v rámci Mezinárodního dne dětí.

 • Běh pro radost

  Ve středu 31.5.2023 se naše škola stala nejúspěšnější výpravou v Běhu pro radost.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 6

  ČER
  6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.