KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Svatomartinský bufet 5.B

10. 11. 2022

Svatomartinský bufet 5.B

Měsíc listopad má mnoho z nás spojený se svátkem svatého Martina, kdy každoročně čekáme, zda už konečně přijede na bílém koni nebo zase ne. I žáci 5.B se už prvního sněhu nemohli dočkat, a tak se nechali tímto svátkem inspirovat a uspořádali 10.11.2022 Svatomartinský školní bufet. Již první vyučovací hodina se nesla v duchu velkých příprav – výzdoba chodby, rozmístění prodejních „stánků“, nachystání všech dobrot s cenovkami a popisky, napětí a malá nervozita. Netrvalo dlouho a prostor u školních družin se naplnil nejen dětmi z prvního a druhého stupně, ale i učiteli a ostatními zaměstnanci školy. Ti si mohli koupit nejen známou „klasiku“ jako například popcorn, slané šneky, muffiny, dobroty z listového těsta a různé nápoje, ale měli možnost ochutnat i svatomartinské perníčky, banánky v čokoládě, domácí karamelová lízátka, sladké špízy, koláčky, plněné trubičky a buchty všeho druhu. První bufet v tomto školním roce se opravdu povedl a velká pochvala patří nejen dětem, které si na svých dobrotách opravdu nechaly záležet, ale i rodičům za jejich pomoc a spolupráci při této akci. A co ty, Martine, přijedeš už konečně včas …?

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Volejbalový souboj

    Ve čtvrtek 27.6.2024 se uskutečnil tradiční volejbalový zápas mezi týmy učitelů a deváťáků.

  • Vyhodnocení sběru papíru

    Vyhodnocení soutěže ve sběru starého papíru proběhlo ve čtvrtek 27.6.2024.

  • 28.6.2024

    V pátek 28.6.2024 byl slavnostně zakončen školní rok 2023/2024 a žáci si užijí zasloužené prázdniny.