KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Zakončení školního roku

30. 6. 2020

Zakončení školního roku

V úterý 30.6.2020 předali třídní učitelé svým žákům vysvědčení. Tento školní rok byl velmi netradiční, přesto byla ráno patrná v očích žáků jistá nervozita. Nakonec se však po předání vysvědčení na většině žákovských tváří objevil úsměv a děti se vydaly vstříc prázdninovým dobrodružstvím. Prvňáčci doprovodili deváťáky na jejich cestě na střední školy a vzájemně si předali malé dárečky.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 4.1.2021

    Po prázdninách se k prezenční výuce vrátili žáci 1. a 2. ročníku, ostatní žáky čeká distanční výuka.

  • Dopolední vánoční besídky

    Ve většině tříd probíhal v pátek 18.12.2020 netradiční vánoční program.

  • Vánoční výroba svíček

    Děti ze 4. oddělení školní družiny vyráběly svíčky ze včelího vosku.

KONTAKTUJTE NÁS