KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Exkurze za přírodou Hradiska

30. 9. 2021

Exkurze za přírodou Hradiska

Ve středu 29.9. a ve čtvrtek 30.9.2021 se čtvrťáci vydali za poznáváním přírody v okolí Hradiska. Dozvěděli se spoustu zajímavostí o rostlinách, houbách i živočiších, kteří zde žijí a některé z nich mohli spatřit na vlastní oči. Největší zajímavostí byly určitě otisky mořských červů, které najdeme na levém břehu Bečvy jako pozůstatek z dob, kdy zdejší krajinu zalévalo moře. Zblízka mohli prozkoumat mloka, čolka, saranče, kobylku nebo blešivce, z rostlin pak viděli dvě stě let starý dub, ocún či zlatobýl. Děti se dozvěděly mnoho informací o fungování zdejší přírody a odnesly si do školy opravdu nevšední zážitky.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 13.1.2022

    Žáci 8.A navštíví městskou knihovnu a ve škole proběhne roční prověrka BOZP.

  • 11.1.2022

    Čtvrťáci navštíví knihovnu, páťáci pojedou do divadla, v jídelně proběhne zeměpisná olympiáda.

  • 10.1.2022

    Na výstavu Betlémů se do Brillovky vydali žáci 9.A a také žáci 5.A a 5.B.